Skip to content
  • Czy można zwrócić lub wymienić zakupiony produkt ?

Oczywiście, każdy nieużywany produkt można zwrócić lub wymienić na inny, w ciągu 10 dni od odebrania paczki, więcej na ten temat w zakładce zwroty i wymiany ( na dole strony).

  • W jaki sposób mogę zwrócić zakupiony przedmiot  ?

Wyślij do Nas formularz odstąpienia od umowy (dostępny poniżej) na adres kontak@bikesbazaar.pl, z informacją czy chcesz wymienić czy zwrócić przedmiot,  przedmiot wyślij na adres: Bikes Bazaar, Baranowice 22, 55-080 Kąty Wrocławskie, nie odbieramy paczek za pobraniem.

  • Jakich produktów nie można zwracać ?

Używanych przedmiotów oraz produktów, które zostały wykonane na indywidualne zamówienie, tz. na których zostało nadrukowane / wszyte inicjały lub inne modyfikacje na życzenie klienta (np. zmiana koloru roweru), jest to zgodne z artykułem 10 ust. 3 pkt 3 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów i odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (t.j. Dz. U. 2008, Nr 10, poz. 8 ze zm.)

  • W jakim czasie otrzymam pieniądze za zwrócony towar ?

Pieniądze zostaną zwrócone maksymalnie w ciągu 14 dni, od otrzymania przez Nas zwrotu, przelewem na wskazany przez Ciebie numer konta.

  • W przypadku wymiany,  w jakim czasie otrzymam nowy towar  ?

Gdy tylko otrzymamy od Ciebie zwrócony przedmiot, niezwłocznie wyślemy następny.

  • Kto ponosi koszty zwrotów i wymian przedmiotów ?

Koszty wysyłki wymienianych i zwracanych przedmiotów ponosi kupujący.

WZÓR

Adresat:       Bikes Bazaar Anna Wilczopolska, Baranowice 22, 55-080 Kąty Wrocławskie, NIP: 8942990403, REGON:021497197, tel. 882461050, adres email: kontakt@bikesbazaar.pl

Konsument:  _____________________________________________________________

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY:

POBIERZ

 

FUCTIONAL DESIGN

FUCTIONAL DESIGN