Skip to content
Wpis do bloga – Bikes Bazaar

Wpis do bloga

Okazji do obdarowywania mamy wiele: urodziny, gwiazdka, świętowanie ważnego wydarzenia w życiu, te okazje uświetniają zawsze drobne upominiki. Jeśli prezent jest związnay z pasją danej osoby wydawałoby się, że mamy ułatwione zadanie. Jednak prezent dla rowerzyty lub rowerzystki nie jest tak łatwą sprawą. Poniżej przedstawiamy pięć oryginalnych pomysłów na rowerowe prezenty, które na pewno znajdą uznanie i wywołają uśmiech na twarzy każdemu pasjonatowi dwóch kółek.

Zegar z koła rowerowego

To marzenie każdego rowerowego maniaka, duży wybór rozmiarów i kolorów sprawi, że na pewno znajdziemy model dopasowany do domowego wnętrza Naszego rowerzysty.
Wpis do bloga
Wpis do bloga

Lampa z koła rowerowego

Kolejny, bardzo oryginalny pomysł, który udekoruje wnętrze rowerzyty, może posłużyć jako lampa do warszatu, garażu lub pracowni. Lampa została wykonana z oryginalnych części rowerowych, dostępna w kilku rozmiarach.

Elementy wykończenia wnętrza

Drobny upominek, w postaci świeczników wykonanych z zębatek i łańcuchów a możę stół. Sprawi radość każdemu rowerzyście, niezależnie od rodzaju roweru na którym jeżdzi, zarówno dla kolarza, miłośnika fixbike, mtb lub rowerów miejskich.